Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXUSNÍ PŘEPRAVA A CONCIERGE SERVIS

LUXUSNÍ PŘEPRAVA
CONCIERGE SERVIS

VIP doprava na výlety a zájezdy nejen po ČR ale i do zahraničí. Travte čas v maximálním komfortu s Easy Drivers!

VIP DOPRAVA NA VÝLETY A ZÁJEZDY

Easy Drivers Vám mimo jiné nabízí službu VIP doprava na výlety a zájezdy. A to nejen kamkoliv po naší republice, ale i po Evropě. Ať už byste rádi na zcela privátní cestu, okružní jízdu, firemní akci, rodinnou dovolenou či školní výlet, naši luxusní flotilu pro Vás máme připravenou na všechny události. Stačí si jen vymyslet cíl cesty.

 • Výlety, zájezdy, dovolené po ČR i do zahraničí
 • Anglicky mluvící řidiči
 • Bezpečný transfer, znalost tras
 • K dispozici nonstop
 • Mnoho zkušeností v oboru
 • Profesionalita a diskrétnost u řidičů na prvním místě
 • Luxusní vozy v nadstandardní výbavě 

  Easy Drivers pro Vás zajišťují službu doprava na výlety a zájezdy zcela Vám na míru. Jakýkoliv transfer je jen pro Vás, v žádném případě neprovádíme hromadné zájezdy autobusem s výkladem ze sluchátek, kde se tísníte s neznámými pasažéry. Náš servis je vždy na osobní úrovni a na základě Vašich představ o destinaci/destinacích Vám vždy navrhneme ten nejlepší vůz či vozy pro maximum soukromí, komfortu a dobrého pocitu.
  Přijíždí-li Vám například zahraniční přátelé či kolegové a chcete pro ně zajistit jedno až několikadenní náplň, obraťte se na nás. Díky našim zkušenostem se zahraničními klienty známe tendenci myslet si, že Česká republika je pouze Praha. My jim ale umíme nezapomenutelně ukázat i další krásy za hranicí Prahy. Romantické hrady a zámky (s možnými pobyty), pitoreskní vesničky, světoznámé pivovary a mnohé další včetně památek UNESCO.

  VIP DOPRAVA NA VÝLETY A ZÁJEZDY

  Výlety a podobné transfery provádíme dle počtu pasažérů v našich luxusních sedanech a limuzínách značek Mercedes-Benz (E-class, S-class), Tesla či Audi. Kabina těchto vozů je pro jednoho pasažéra i jeho zavazadla naprosto ideální a zaručuje opravdu maximální pohodlí a soukromí díky zatmaveným zadním sklům. Nabídnout můžeme i vozy s příčkou dělící prostor mezi šoférem a pasažérem.
  V případě přepravy vícera pasažérů máme připravené naše minibusy a VAN značek Mercedes-Benz a Volkswagen či velké luxusní autobusy.

  VIP doprava na výlety a zájezdy i pro velkou skupinu pasažérů. Luxusně a v maximálním pohodlí s Easy Drivers!

  SERVIS NA ÚROVNI

  Samozřejmostí v každém případě je, že jsou naše luxusní vozy vždy v perfektní čistotě v interiéru i navenek, v nadstandardní výbavě a pravidelně je servisujeme. V kabině je pro Vás také připravena voda, wifi, deštník a další propriety. Na přání vybavíme vozidlo i dětskou autosedačkou.

  Pro objednání volejte kdykoliv na +420 733 555 911 či nám napište na info@easydrivers.cz.

  cs_CZ