Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXUSNÍ PŘEPRAVA A CONCIERGE SERVIS

LUXUSNÍ PŘEPRAVA
CONCIERGE SERVIS

Do zahraničí na služební cestu? Využijte mezinárodní přepravu osob od Easy Drivers. Zažijte na cestě luxusním vozem maximální komfort.

PŘEPRAVA OSOB DO ZAHRANIČÍ

V Easy Drivers zajišťujeme transfery nejen po republice, ani přeprava osob do zahraničí nám není cizí. Či přeprava do zahraničí čehokoliv, co si budete přát. Mezinárodní přeprava po Evropě je součástí našeho servisu, přičemž nejběžnější je transport osob do zahraničí na dovolenou, za nákupy či na meetingy. Výjimečné pro nás nejsou ani zakázky na hromadné služební cesty do zahraničí.

  • Privátní přeprava osob do zahraničí
  • Mezinárodní přeprava i na více dní
  • Anglicky mluvící řidiči
  • Bezpečný transfer, znalost tras 
  • Mnoho zkušeností v oboru
  • Profesionalita a diskrétnost na prvním místě
  • Luxusní vozy v nadstandardní výbavě

Uvítáte-li naprosté soukromí při své delší cestě, privátní taxi přeprava osob do zahraničí je pro Vás ideální volbou. V kabině vozu jste jen Vy se vším komfortem, který jeho luxusní interiér nabízí a diskrétní profesionální řidič. Ten je ovšem připravený Vám být s čímkoliv nápomocný. Ať už jedete na služební cestu a čas strávený ve voze využijete na přípravu k důležité schůzce či se vydáváte na nákupy do luxusních zahraničních butiků. Naše vozy jsou uzpůsobeny všem možnostem.

PŘEPRAVA OSOB DO ZAHRANIČÍ

Přeprava osob může být individuální, v tom případě Vám přistavíme naše luxusní sedany či limuzíny vozů značek Mercedes-Benz E-class, Mercedes-Benz S-class, Tesla či Audi. Kabina těchto vozů je pro jednoho pasažéra i jeho zavazadla naprosto ideální a zaručuje opravdu maximální pohodlí a soukromí díky zatmaveným zadním sklům. Nabídnout můžeme i vozy s příčkou dělící prostor mezi šoférem a pasažérem.
V případě přepravy vícera pasažérů, například v zimě na lyžování do Alp, máme připravené naše minibusy či VANy značek Mercedes-Benz a Volkswagen.
Samozřejmostí v každém případě je, že jsou naše luxusní vozy vždy perfektně čisté v interiéru i navenek, pravidelně servisované a v nadstandardní výbavě. V kabině pro Vás také máme připrvenou vodu, wifi, deštník a další propriety.

Mezinárodní taxi přeprava od Easy Drivers Vám poskytne různé varianty luxusních vozů dle Vašich potřeb.

SERVIS NA ÚROVNI

Naši řidiči bezvadně ovládají angličtinu jako svůj druhý jazyk na konverzační úrovni. Jejich vystupování je naprosto profesionální s důrazem na proklientské chování, distingovanost a diskrétnost. Nemusíte se proto bát svěřit nám do péče Vaše zahraniční kolegy, kterým budou naši řidiči či concierge kolegové plně k dispozici.

Pro objednání volejte kdykoliv na +420 733 555 911 či nám napište na info@easydrivers.cz.

cs_CZ