Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXUSNÍ PŘEPRAVA A CONCIERGE SERVIS

LUXUSNÍ PŘEPRAVA
CONCIERGE SERVIS

Hledáte dopravu pro kongresy, konference, velké eventy? Našli jste ji! Easy Drivers, to je luxusní přeprava a servis concierge.

DOPRAVA KONGRESY A KONFERENCE

Easy Drivers Vám mimo jiné nabízí službu doprava kongresy a konference. Jsme přepravní partner, který disponuje početnou flotilou luxusních sedanů, limuzín, VAN, minibusů a autobusů, díky nimž spolehlivě zajistíme veškerou dopravu konference, kongresu, sympózia, významných společenských eventů, kulturních akcí, diplomatických schůzek či setkání na nejvyšší úrovni. 

  • Doprava kongresy a konference
  • Transfery po celé republice i do zahraničí
  • Luxusní vozy různých velikostí ve špičkové výbavě
  • Velmi luxusní vozy pro VIP účastníky
  • K dispozici nonstop
  • Profesionalita a diskrétnost na prvním místě

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete zorganizovat a zajistit spolehlivou, komfortní a bezpečnou dopravu účastníků jakéhokoliv kongresu a konference. Víme, jak důležitý je právě první kontakt všech speakerů, delegátů a jiných hostů, kteří přiletí na letiště či dorazí na nádraží a potřebují se v pohodlí dostat ať již přímo na akci nebo nejdříve do hotelu. Naši řidiči a vozy jsou v tu chvíli Vaší reprezentací a my bereme tuto roli naprosto za své. Na účastníky čekají naši řidiči s identifikační cedulkou vždy včas na domluveném místě, připravení zajistit vše potřebné pro maximálně pohodlnou cestu a oni tak měli možnost odpočinout si před svým vystoupením nebo účastí na konferenci.

DOPRAVA KONGRESY A KONFERENCE

Ať hledáte dopravce na zajištění kyvadlové dopravy či dálkovou dopravu, my v Easy Drivers splníme všechny Vaše představy a přání nejen v Praze, ale i po celé ČR a mezinárodně. Nadto si uvědomujeme, že komfort na cestě, spolehlivost a bezpečná rychlost transferu každého Vašeho hosta je více než důležitá. Náš luxusní vozový park spolu s našimi profesionálními řidiči toto bez problému zajišťují tak, aby se host navíc mohl plně koncentrovat na nadcházející konferenci či jinou akci.

Hledáte dopravu pro kongresy, konference, velké eventy? Našli jste ji! Easy Drivers, to je luxusní přeprava a servis concierge.

SERVIS NA ÚROVNI

Naši řidiči bezvadně ovládají angličtinu jako svůj druhý jazyk na konverzační úrovni. Jejich vystupování je naprosto profesionální s důrazem na proklientské chování, distingovanost a diskrétnost. Tyto vlastnosti rámuje i jejich upravený zevnějšek a tmavý oblek. Nemusíte se proto obávat svěřit nám do péče Vaše zahraniční kolegy, kterým budou naši řidiči plně k dispozici.

Pro objednání volejte kdykoliv na +420 733 555 911 či nám napište na info@easydrivers.cz.

cs_CZ