Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXUSNÍ PŘEPRAVA A CONCIERGE SERVIS

LUXUSNÍ PŘEPRAVA
CONCIERGE SERVIS

B2B taxi. Transfery a přeprava pro Vaši firmu. Teambuilding, konference, kongresy či jednorázové eventy. Zajistíme veškerou přepravu.

B2B taxi

Easy Drivers, to je spolupráce i s celou Vaší firmou a B2B TAXI je tomu jasným důkazem. Ideální přepravní servis, když potřebujete uspořádat pro kolegy výlet za město, transfer pro Vaše zahraniční spolupracovníky z letiště do hotelu a z něj na Váš event. Vyzvednout na akci velké množství květin a převézt catering. Díky naší mnohočetné flotile máme naše B2B TAXI připravené opravdu na každou příležitost!

 • Luxusní taxi pro Vaši firmu a společníky
 • Reprezentativní vozy v nadstandardní výbavě
 • Minibusy a busy součástí naší flotily
 • Zpracování celého harmonogramu a  itineráře
 • Špičkový servis a diskrétnost 
 • K dispozici nonstop

  Překvapte své kolegy nevšedním luxusem! Spolupráce s velkými českými i zahraničními firmami pro nás není nic nového. Proto víme, jak důležité je mít při pořádání firemní akce odvedenou plně profesionální práci s perfektním výsledkem bez jakýchkoliv problémů. Jak důležité je vše precizně dopředu naplánovat a zároveň zůstat flexibilní. Například při B2B TAXI transferech z letiště, kdy zpožděné lety mohou s harmonogramem pořádně zamávat. A nutno podotknout, že si plně uvědomujeme, že právě transport Vašich zahraničních kolegů z letiště Václava Havla je to první, s čím se při příjezdu do České republiky setkají.

  B2B TAXI PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

  Rádi byste pro svou firmu či kolegy uspořádali výlet po Praze, Česku či do zahraničí? Nebo je potřebujete pouze převézt z letiště či nádraží do hotelu? Plánujete teambuilding? Chcete mít zajištěného profesionálního řidiče pro Vašeho šéfa 24/7? Či by se Vám hodil luxusní autobus pro přepravu celého týmu do vytříbené restaurace? Jakkoliv byste rádi zapůsobili na své kolegy, jsme tu s Vámi, připraveni Vám být po boku a excelentně reprezentovat.

  B2B taxi. Easy Drivers jsou flexibilní a kdykoliv k dispozici pro Vás a Vaši firmu. Pro pořádání firemních zájezdů či jen večírků.

  JEDNODUCHÉ OBJEDNÁNÍ

  Oslovte nás i v případě potřeby taxi na velké konference. Naše flotila je mnohočetná a vše se dá s dostatečným časovým předstihem bez problémů naplánovat. Pro B2B TAXI potřebujeme znát jen základní informace o akci, díky nimž zpracujeme podrobný itinerář, v němž Vám navrhneme také jednotlivé typy a modely vozů, které by se k jednotlivým transferům hodily. Problém není ani se složitějšími trasami, které například čítají několik zastávek. Naší prací je to, aby se vždy každý bezpečně dostal tam, kam má, a to v maximálním možném pohodlí.

  Pro objednání volejte kdykoliv na +420 733 555 911 či nám napište na info@easydrivers.cz.

  cs_CZ