Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXUSNÍ PŘEPRAVA A CONCIERGE SERVIS

LUXUSNÍ PŘEPRAVA
CONCIERGE SERVIS

Odvoz vozu kdykoliv a kdekoliv. Neriskujte a objednejte si Easy Drivers, profesionální řidiče na úrovni.

ODVOZ VOZU

Odvoz vozu. Služba, která se čas od času hodí každému z nás. Ať už jste na párty s přáteli nebo se cítíte na zpáteční řízení unavení, pro všechny případy jsou tu Easy Drivers, kteří převoz Vás i Vašeho vozu bez problému zajistí. Neriskujte, raději nám kdykoliv zavolejte.

  • Odvoz vozu
  • K dispozici nonstop
  • Bezpečný transfer pro Vás i Váš vůz
  • Mnoho zkušeností v oboru
  • Profesionalita a diskrétnost na prvním místě
  • Skvělý benefit pro Vaše zaměstnance

Nenechte si už nikdy ujít zábavný závěr žádného firemního večírku, o kterém se vždy mluví týdny a týdny! My si pro Vás i Váš vůz kdykoliv přijedeme a bezpečně Vás odvezeme do cíle.
Znáte ty situace, kdy do práce jedete autem, ale poté řešíte, jak se dostat domů, když jste se rozhodli na konci pracovního dne posedět s kolegy? Pokud bydlíte v Praze nebo se potřebujete dostat z Prahy kamkoliv po republice, stačí nám dát vědět a my jsme do chvilky u Vás. Stejně jako se poté můžete cítit v bezpečí Vy, tak se nemusíte bát ani o svůj vůz. Naši profesionální řidiči s nimi vždy zachází jako se svými vlastními.

Odvoz vozu

Odvoz Vašeho auta zajistíme doslova kdykoliv a kamkoliv. A to nejen vozům soukromým, ale také služebním. Vaši zaměstnanci budou z nabídky takové služby jistě nadšeni, jak to tak bývá, jistě jich mnoho bydlí dál za městem a za prací dojíždí. V těchto případech, tedy v případech našeho servisu pro firmy, plynou navíc při využívání našich služeb různé benefity. Zejména měsíční či týdenní fakturace (Vaši zaměstnanci si tak nemusí lámat hlavu s platbou na místě), nastavení servisu dle individuálních potřeb Vaší firmy, cenová zvýhodnění.
Součástí naší nabídky je i vyzvednutí Vašeho vozu, dopravení do garáže a předání klíčů kdekoliv si přejete.

Odvoz vozu nonstop. Objednejte si Easy Drivers, kteří bezpečně dopraví Vás i Váš vůz do cíle.

Objednání odvozu vozu

Odvoz Vám zajistíme po celé republice, a to kdykoliv budete chtít. Samozřejmostí je účast profesionálního řidiče, případně možnost výběru konkrétního luxusního vozu, kterým byste rádi byli odvezeni.

Pro objednání odvozu vozu či vozů volejte kdykoliv na +420 733 555 911 nebo nám napište svá přání a požadavky na info@easydrivers.cz.

cs_CZ