Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXUSNÍ PŘEPRAVA A CONCIERGE SERVIS

LUXUSNÍ PŘEPRAVA
CONCIERGE SERVIS

Odvoz v luxusním Mercedes-Benz S-class 223? Jsme tu pro Vás. Easy Drivers, to je luxusní přeprava a servis concierge.

Mercedes-Benz S-class
SEZNAMTE SE S DIKTUJÍCÍM PROROKEM

Naše limuzína není nápadná. Nepůsobí agresivně. Neřve na své okolí. Naše nové Mercedes-Benz S-class W223 400d 4MATIC Long z roku 2021 nic z toho nepotřebuje. Stačí, když se na silnici objeví jeho elegantní stříbrný lesk. Jeho uhlazené linie. Jeho majestátní celek, který klame tělem. Každý na něm ulpí zrakem zcela přirozeně, to totiž dokonalá harmonie vyspělého designu a technologií dokáže. Kromě pyšně vystavené hvězdy na kapotě a noblesních křivek Vás na první pohled zaujmou také utajené kliky. I díky nim se tato nová třída chlubí koeficientem odporu vzduchu 0,22, což z ní dělá v této třídě rekordmana a zároveň nejaerodynamičtějším autem na světě.

EXTERIÉR S-CLASS

Byť se jedná o long verzi, tedy limuzínu, lze se s vozem velmi komfortně pohybovat i v pitoreskních uličkách centra díky automatickému natáčení zadní nápravy. Poloměr zatáčení si tak i přes svou délku Mercedes dokázal udržet podobný jako vozy standardních tříd. Pro fajnšmekry se rádi pochlubíme také světly. Na tento model totiž poprvé nebyly použity standardní laser lights ale moderní digital lights, tedy silná výkonná světla s dosvitem až 650 metrům, což je legislativně nejvíce přípustný dosah. Rozlišení obou předních světel je poté neuvěřitelných 2,6 milionů pixelů. Jen pohledem zvenku, ale exkluzivní pocit a úžasná atmosféra nekončí. Pojďme se podívat i za jeho determální tmavá skla.

INTERIÉR S-CLASS

Při nástupu do pětimístné kabiny se Vám otevře výkladní skříň těch nejlepších technologií. Jakmile usednete do jemné černé kůže a Váš pohled ulpí na tmavohnědém ořechovém dekoru, automaticky vypínáte okolní svět. Vnitřní oáza klidu, pohodlí a prvotřídních technologií Vás zcela pohltí. Vnitřní detaily připomínají prvky z architektury interiérů luxusních jacht a při jízdě se opravdu cítíte jako v kolébce na moři. Podvozek se vzduchovým pružením Airmatic zdobí pneumatiky s nižší hlučností a právě tato kombinace zaručuje úžasnou filtraci nerovností a velmi pohodlnou, ničím nerušenou jízdu. Ani motor o síle S400d s jeho 330 koňmi není nic, co by Vás mohlo vyrušovat. Každý použitý díl cílí jen k tomu, abyste se ve voze cítili lépe než na gauči u televize.

JAK JE TO U S-CLASS S BEZPEČNOSTÍ?

Bezpečnost ve voze značky Mercedes-Benz při jízdě nepovažujeme za téma, na které by zde bylo vůbec záhodno plýtvat řádky. Inženýři ze Stuttgartu ví, že to je pro nás všechny to nejdůležitější a s každou novou generací tak bezpečnostní technologie výrazně zvyšují. Naše nové S-class se tak může chlubit například titulem prvního vozu s airbagy i před zadními cestujícími.

VYŠPERKOVANÉ TECHNOLOGIE

Vnitřek zdobí také dlouhá středová konzole s povrchem se vzhledem černého křišťálu, která opticky interiér půlí. Na jejím začátku je ukotvená 15″ obrazovka s OLED technologií chlubící se velmi jemnou grafikou a intuitivním ovládáním. Díky ní lze ovládat zvuk ve voze, vyšperkovaný vrcholným Surround soundsystém Burmester® 3D na úrovni 30 reproduktorů poskytující trojdimenzionální zvukový zážitek. Masivní digitalizace se dotkla i 4 zónové energizující automatické klimatizace Thermotronic a s ní 17 servomotorů na ovládání celé vzduchotechniky. Možnost nastavení energizing komfortu dle Vaší libosti spustí zahřívání sedaček, ambientní zvuk a pohyblivé světelné paprsky doprovázené decentní vhodnou vůní.

Odvoz v luxusním Mercedes-Benz S-class 223? Jsme tu pro Vás. Easy Drivers, to je luxusní přeprava a servis concierge.

EXKLUZIVNÍ ZÁŽITEK

Vše, co jsme zmínili v řádcích výše, můžete navíc vnímat při pohledu skrz panoramatické elektricky ovládané střešní okno po takřka celé délce vozu. Mercedes-Benz je zkrátka stále trendsetterem a výjimečná třída S v tomto případě nanovo definuje, čím má automobilka zaujmout a předběhnout.  Konkurence může jen lapat po dechu.

Pro objednání svého osobního řidiče volejte kdykoliv na +420 733 555 911 či nám napište svá přání a požadavky na info@easydrivers.cz.

cs_CZ