Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXUSNÍ PŘEPRAVA A CONCIERGE SERVIS

LUXUSNÍ PŘEPRAVA
CONCIERGE SERVIS

Easy Drivers Vám mimo jiné nabízí službu osobního řidiče. Pociťte svobodu, kterou Vám a Vaší rodině může náš profesionální osobní řidič poskytnout - už žádná starost o Váš vlastní vůz, žádné komplikace s vyzvedáváním Vašich dětí ze škol a kroužků - o vše se postará Váš osobní šofér.

OSOBNÍ ŘIDIČ

Easy Drivers Vám mimo jiné nabízí službu osobního řidiče. Pociťte svobodu, kterou Vám a Vaší rodině může náš profesionální osobní řidič poskytnout – už žádná starost o Váš vlastní vůz, žádné komplikace s vyzvedáváním Vašich dětí ze škol a kroužků – o vše se postará Váš osobní šofér.

  • Osobní řidič pro movitou klientelu
  • Osobní řidič pro rodinu
  • K dispozici nonstop
  • Bezpečný transfer pro Vás a Vaši rodinu
  • Mnoho zkušeností v oboru
  • Profesionalita a diskrétnost na prvním místě
  • Luxusní vozy v nadstandardní výbavě

Mnoho našich stávajících klientů dříve trápilo následující – synchronizace mezi partnery a příbuznými s vyzvedáváním jejich dětí ze školek a škol, jejich převoz z jedné strany města na druhou na jejich oblíbený kroužek a do toho skloubení své práce a ostatních povinností. Nekonečné dohadování, telefonování, nestíhání. Den má bohužel jen 24 hodin, jak má člověk vše stihnout tak, aby neměl výčitky svědomí z toho, že často dělá obrovské kompromisy, které jdou mnohdy na osobní úkor?

OSOBNÍ ŘIDIČ

Proto jsme na trh přišli s řešením v podobě osobního řidiče, či chcete-li osobního šoféra. Tedy parťáka jak pro Vás, tak pro Vaši rodinu, který toto vše bude mít na svou zodpovědnost. Orientuje se dle Vašich přání a potřeb a je tu především od toho, aby Vám vše ulehčil. Aby se postaral o bezpečný převoz Vašich dětí, aby nakoupil květiny pro Vaši drahou polovičku, dovezl zapomenuté dokumenty do Vaší kanceláře, Vyzvedl Vás po večírku či s celou Vaší rodinou objel Evropu. Nebo Vás jen odvezl na jednodenní lyžování do Alp. To je jen velmi stručný výčet jeho samozřejmých činností. Většinou s Vámi sroste, nejlépe čte myšlenky a ušetří Vám tak spoustu místa v hlavě na důležitější věci. 

FLOTILA

Svou práci provádí vždy v luxusních vozech – vybere vždy to, které se pro jednotlivé situace hodí nejlépe. Potřebujete-li převézt celou horskou bagáž, použije Mercedes V-class. Potřebujete-li vůz, který Vás bude reprezentovat při příjezdu na důležitou schůzku, Váš profesionální osobní řidič zvolí Merecedes-Benz S-class. Nebo samozřejmě nechá rozhodnutí na Vás, jakým vozem byste zrovna dnes rád převezl své děti na jednotlivé kroužky.

Easy Drivers Vám mimo jiné nabízí službu osobního řidiče. Pociťte svobodu, kterou Vám a Vaší rodině může náš profesionální osobní řidič poskytnout - už žádná starost o Váš vlastní vůz, žádné komplikace s vyzvedáváním Vašich dětí ze škol a kroužků - o vše se postará Váš osobní šofér.

OSOBNÍ ŘIDIČ NA VAŠEM VOZE

Cítili-li byste se ovšem nejlépe ve svém vlastním voze, můžeme Vám bez problémů nabídnout pouze profesionálního osobního řidiče, který ho za Vás bude řídit. Náš řidič přijede na Vaše požadované místo a bude Vám ve Vašem voze k dispozici po celou Vaši poptávanou dobu. Stejně tak s Vaším vozem může zařídit STK či jen mytí vozu tak, aby Vy jste nemuseli.

Osobní taxi už není zcela nedostupným snem, ale poměrně snadno proveditelným řešením spousta denodenních problémů. Váš personální řidič se stane neoddělitelnou součástí Vaší rodiny a zpětně nebudete zcela rozumět tomu, jak jste to bez něj doteď zvládali. 🙂

Pro objednání svého osobního řidiče volejte kdykoliv na +420 733 555 911 či nám napište svá přání a požadavky na info@easydrivers.cz.

cs_CZ