Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXUSNÍ PŘEPRAVA A CONCIERGE SERVIS

LUXUSNÍ PŘEPRAVA
CONCIERGE SERVIS

Odvoz na letiště nebo taxi z letiště. Easy Drivers Vám nabízí komfortní cestu bez starostí v našich luxusních vozech. I pro velké počty osob.

ODVOZ NA LETIŠTĚ

Potřebujete odvoz na letiště? Nebo taxi z letiště? Easy Drivers Vám poskytnou transfer bezpečně a v maximálním možném pohodlí. Zajistíme, abyste se dostali z či na letiště Václava Havla Praha bez jakýchkoliv problémů a dlouhého zařizování. A nezáleží, zda cestujete sami či ve větší skupině pasažérů. Naše pestrá flotila je připravena na všechny varianty.

  • Odvoz na letiště
  • Odvoz z letiště
  • Transfery po celé republice i do zahraničí
  • Vozy různých velikostí pro různé počty pasažérů
  • Nápomocní řidiči
  • Vozy vybavené balenou vodou, wifi atd.
  • Luxusní vozy v nadstandardní výbavě

Nechte se odvézt na letiště či přivézt z letiště našimi špičkovými vozy a profesionálními řidiči. Díky Easy Drivers se vyhnete nepříjemnému a mnohdy složitému shánění taxi odvozu. Obzvláště, když člověk cestuje s několika zavazadly. Easy Drivers Vám nabízí jednoduché objednání, spolehlivé a perfektně čisté luxusní vozy business a first tříd v nadstandardní výbavě čítající klimatizaci, balenou vodu, wifi a vše, co člověk při cestě vozem může potřebovat. Neopomeňme ani spolehlivého řidiče na úrovni, který Vám s radostí kdykoliv s čímkoliv pomůže, například s naložením a vyložením Vašich zavazadel. Cestujte na letiště stylově díky našim luxusním vozům, které podpoří Váš vkus a eleganci.

SKUPINOVÝ TRANSFER

Osobní vůz značky Mercedes-Benz, Tesla či Audi Vám přistavíme v případě, že cestujete sami, ve dvojici či v počtu až tří osob. Takto zaručíme Vaše maximální pohodlí na cestě a dostatečný prostor i pro Vaše malá či větší zavazadla.
K dispozici pro Vás máme i prostorné minivany značek Mercedes-Benz či Volkswagen v případě, že hledáte způsob přepravy od jednoho až sedmi pasažérů či potřebujete převézt větší zavazadla, golfové bagy a podobné.
Není problém pro Vás vypravit ani luxusní autobus v případě velkého počtu pasažérů (a to až do 50 osob).

Taxislužba na letiště nebo odvoz z letiště. Easy Drivers transfery kamkoliv po republice i do zahraničí. Luxusní sedan, minibus či autobus.

ODVOZ NA LETIŠTĚ, Z LETIŠTĚ OBJEDNÁNÍ 

Objednejte si nás s dostatečným časovým předstihem (doporučujeme být na letišti alespoň hodinu a půl před odletem) a my už se o vše postaráme. V případě odvozu z letiště na Vás bude čekat náš řidič s cedulkou s Vaším jménem v letištní hale a automaticky Vám pomůže se všemi zavazadly. Cena je fixní a vždy s ní budete dopředu seznámeni.

Pro objednání odvozu na letiště volejte kdykoliv na +420 733 555 911 či nám napište svá přání a požadavky na info@easydrivers.cz.

cs_CZ