Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXUSNÍ PŘEPRAVA A CONCIERGE SERVIS

LUXUSNÍ PŘEPRAVA
CONCIERGE SERVIS

Elegantní svatební auto pro nevěstu? Nabízíme Mercedes-Benz S-class 223 Long v decentní stříbrné barvě, která podtrhne výjimečnost celého dne. Poptejte Easy Drivers.

SVATEBNÍ AUTO

Easy Drivers Vám mimo jiné nabízí službu svatební auto s profesionálním řidičem. V tak důležitý den, jakým den svatby bezesporu je, není dobré cokoliv podceňovat. Proto hledáte-li spolehlivou firmu, která zajistí přepravu jak novomanželů, tak všech přítomných hostů, obraťte se na nás. Rádi u toho budeme a díky našim luxusním vozům a servisu na úrovni ještě více podpoříme Váš styl a eleganci.

 • Luxusní svatební vozy
 • Pronájem vozů i s profesionálními řidiči
 • K dispozici po celou dobu svatby, dle Vašich požadavků
 • Bezpečný transfer pro Vás, Vaši rodinu a hosty
 • Mnoho zkušeností v oboru
 • Profesionalita a diskrétnost na prvním místě

   Zajištění všech transferů je nedílnou součástí celého svatebního dne. A co může být lepšího, než tuto záležitost delegovat a hodit tak alespoň některé starosti za hlavu? Nechat veškerou péči o převoz nevěsty, asistenci při jejím nastupování a vystupování a při tom všem dohled na šaty, profesionálovi? Často totiž platí, že ve shonu svatebního dne není kapacita vše detailně ohlídat. Dejte nám prostor, abychom Vám s tím pomohli!
   Vaše svatební vozy, především ty pro nevěstu a ženicha, by měly vyčnívat a podtrhnout tak důležitost celé události. Vylepšit je samozřejmě můžete stylovou výzdobou, ale naše vozy budí pozornost i bez ní. Budou se vyjímat i na svatebních fotografiích, rádi totiž budeme spolupracovat s Vaším profesionálním fotografem při řazení flotily a nastavování vozů a při ostatních situacích s Vaším svatebním koordinátorem.

   Svatební auto

   Nechte Váš svatební den dotknout se luxusu. Náš vůz Mercedes-Benz S 223 Long z roku 2021 a v decentní stříbrné barvě je zárukou toho, že se vše odehraje podle Vašich nejbáječnějších představ. Troufáme si tvrdit, že není lepšího svatebního vozu, který dokáže více podtrhnout nevěstinu eleganci a ještě jí uvnitř zajistit maximální možné pohodlí s dostatečným prostorem na bohaté šaty. Možná tak naše zářivě bílé Mercedes-Benz E-class? Nebo extraordinérní veterán dle Vašich představ!

   Svatební auto s profesionálním řidičem. Pokud si přejete luxusní flotilu, která bude kdykoliv k dispozici nejen ženichovi a nevěstě, ale i všem hostům, poptejte Easy Drivers.

   Objednání svatebních vozů

   Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a předat nám Vaše představy a požadavky od potřebného počtu vozů po speciální nápady na oblečení našich řidičů. Pro takovéto akce navrhujeme osobní schůzku. Vše bychom detailně probrali a Vy byste tak měli okamžitou zpětnou vazbu a jistě i úlevu nad tím, že jste vyřešili další důležitý prvek celé svatební mozaiky. 

   Pro objednání volejte kdykoliv na +420 733 555 911 či nám napište na info@easydrivers.cz.

   cs_CZ