PŘIPOMÍNKY OSKAR:

1 – ve videu o nás nežádoucí grafika od tvůrců (vyřešeno změnou videa)
2 – nevhodný text „recepční na kolečkách“ (odstraněno)
3 – anglická mutace webu (v procesu) nejspíš budu muset zduplikovat celý obsah webu a manuálně jej přeložit do angličtiny která pak dostane svůj vlastní button a bude se moci přepínat (CZ/ENG), nejspíše to nepůjde automatickým překladem, jak jsem původně zamýšlel.

PŘIPOMÍNKY LUKÁŠ:

1 – barva základní modrá příliš křiklavá (open) (tady je nutné se trochu zamyslet a počítat s faktem, že na každém zařízení bude vypadat barva úplně jinak a to z důvodů různorodých technologií které displaye zařízení používají. Příklad: přinese svůj not Oskar, Lukáš a Kuba, každý bude mít jinou značku a typ displaye a každý stejnou barvu uvidí úplně jinak vyobrazenou. Tam kde ji ty vidíš jako křiklavou, tak já tady u sebe vnímám oprati tomu, co jste měli na původní prezentaci pohodovou a decentní modrou, která mi tady rozhodně křiklavá nepřipadá a taky není. Pro úplné pochopení zde zprostředkuji odkaz, kde se můžete ujistit v pravdivosti a objektivitě mého vysvětlení https://pctuning.tyden.cz/hardware/monitory-lcd-panely/4509-pruvodce_plochymi_panely-tn_ips_mva_ktery_je_lepsi abychom viděli stejnou barvu, tak bychom všichni museli mít stejný display nejlépe od EIZO se 100% pokrytím RGB pásma. Po vzájemné schodě samozřejmě můžeme barvu upravit, jen to musí být objektivní změna.

2 – sjednotit nadpisy a udělit jim jednotnou formu (provedeno)
3 – části nadpisů šedou barvou bez bílé (open) (v tomto je to dost podobné s bodem 1, u mne kombinace bílé se zlatou vypadá pěkně a dodává webu příjemný rozměr, je to samozřejmě subjektivní a změnit se může kdykoliv po vzájemné schodě, další věcí je bílá barva v logu, od toho je právě odvozena bílá, jako kombinační barva ke zlaté)
4 – nepotkávající se text jednotlivých sekcí (nedoporučuji)
https://www.empirecls.com/luxury-car-service/  (absolutně přeplácané, ale úplně normální na 95% procentech všech webů)
https://mens-reile.com/ (jedny z nejoceňovanějších stránek designovaných v roce 2019 autor Kuon Yagi… a stejně se prolínají, má stavěny stejně jako my jeden příspěvek na obrazovku)
Ptal jsi se na můj názor, co si o tom myslím.
 No myslím si o tom, že se to obecně vůbec neřeší a není to považované za problém, toto, co máme my je velkoprostrorová varianta, kdy úplně každá sekce se zobrazuje na display ve finále po odskrolování sama a má rozlišení 1920 x 1080 pixelů (jedna informace na obrazovku), oproti ostatním webům a myslím si že jich je 95% které mají sekci za sekci a jsou zcela přeplácané a chaotické. Jedinou možností, jak docílit toho, aby se texty nepotkávaly, je zvětšit výšku jednotlivé sekce a vytvořit tak prostor mezi texty o rozměru celé jedné obrazovky, takže by vznik prázdny prostor o rozměru 1920 x 1080 pixelů ve kterém by nic nebylo. V praxi by to znamenalo úplné zohyzdění webu a příšerně dlouhé skrolování dolů, než by se objevila další informace/sekce

TAK JAKO TAK JSEM VYTVOŘIL PROSTŘEDÍ, KDE SE TEXT NEPOTKÁVÁ S FOTKAMI ANI VIDEEM, TAKÉ JE ZDE SJEDNOCENÝ NADPISOVÝ TEXT, STRÁNKY VŠAK ZOBRAZÍTE POUZE NA PC.

 https://testingapge2.cz/predstaveni-2/

TATO STRÁNKA
SE ZOBRAZUJE POUZE NA PC

Abychom vše mohli dotáhnout do konce, tak se prosím na stránky podívejte v klidu, až budete na PC a dejte mi do nově vytvořené ED CREATORS skupiny na WhatsApp zpětnou vazbu prostřednictvím společného komuniké. Děkuji za pochopení i váš čas. Věřím, žě vše bude brzy hotové ku spokojenosti všech zůčastněných 🙂

cs_CZ