Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXURY CHAUFFEUR AND CONCIERGE SERVICE

LUXURY CHAUFFEUR AND CONCIERGE SERVICES

Zajištění VIP transferů pro ambasády a důležité delegace.

VIP transfer pro ambasády a delegace

Easy Drivers Vám mimo jiné nabízí službu VIP transfer pro ambasády a delegace. I v případě větších delegací jsme schopni zajistit dostatečný počet luxusních vozidel, vhodných ke speciálním událostem. Stejně tak zaručujeme profesionální a spolehlivé řidiče.

 

 • Zkušenost s jízdami v kolonách
 • Zkušenost s jízdami s doprovodem
 • Available 24 hours a day
 • Professional skills
 • Professionalism and discretion are paramount
 • Luxury cars with above-standard equipment

  Potřebujete-li zajistit luxusní VIP transfer pro jakékoliv státní zástupce, velké delegace, ambasády či stálého řidiče pro zahraničního delegáta, my v Easy Drivers jsme schopni zajistit vše potřebné. Od sestavení detailního plánu a harmonogramu s dostatečným předstihem, po následnou realizaci a úspěšné zakončení.

  VIP transfer pro ambasády a delegace

  Tuto speciální službu pro státní zástupce a jejich větší skupiny si dovolujeme nabídnout na základě našich zkušeností a možností. Naši řidiči jsou speciálně trénovaní pro eskort vozidly a speciální řízení vozidel. Ovládají tedy principy sestavení kolony a jízdy v ní či zásady řízení v mezních situacích, únikové manévry a průjezdy kritickými místy. A to vše v našich luxusních vozech značek Mercedes-Benz, Tesla, Audi a BMW různých modelů. Od sedanů a limuzín pro malý počet pasažérů po velké luxusní autobusy, preferujete-li delegaci přepravovat pohromadě.

  Zajištění VIP dopravy pro velké delegace, konference, kongresy

  TRANSFER PRO AMBASÁDY A DELEGACE NA ÚROVNI

  Náš servis dosahuje mezinárodních kvalit, proto je u nás samozřejmostí, že jsou naše luxusní vozy vždy v perfektní čistotě v interiéru i navenek, v nadstandardní výbavě a pravidelně je servisujeme. Ve špičkové kabině je pro Vás také připravena voda, wifi, deštník a další propriety. Naši profesionální řidiči jsou milí, nápomocní, distingovaní a a zároveň se drží interního kodexu o diskrétnosti. Bez problému ovládají konverzační angličtinu.
  Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a předat nám Vaše představy a požadavky, dopředu se dle nich zařídíme.

  To book your personal driver, call us anytime at +420 733 555 911 or email us your wishes and requirements at info@easydrivers.cz.

  en_US