Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport luxury limousine luxusní světlá verze+stín

LUXURY CHAUFFEUR AND CONCIERGE SERVICE

LUXURY CHAUFFEUR AND CONCIERGE SERVICES

Easy Drivers s.r.o. osobní luxusní přeprava personal transport prague luxury limousine luxusní (7 of 26)

PERSONAL DRIVER (H1KW)

(KW v základním odstavci). Je lepší přenechat opravdovým odborníkům, protože u nich je jedno z největších rizik toho, že by se Vám něco při neodborné manipulaci mohlo stát. A co si budeme povídat, zdraví máme opravu jenom jedno. 

  • Pro domácnosti, RD, bytová družstva i firmy
  • Výškové práce v rámci celé ČR
  • Spolehlivé a profesionální vykonaní práce
  • Přijedeme kamkoliv, pohotovostní režim 24/7
  • Bezplatná konzultace a poradenství
  • Vyřešíme jakýkoliv problém
  • Záruka spokojenosti

Ať už potřebujete cokoliv namontovat, demontovat nebo s čímkoliv nějak manipulovat ve výškách, tak buďte velice opatrní a dbejte potřebného zajištění a všech bezpečnostních zásad, v opačném případě se vystavujete riziku zranení nebo smrti.

Bohužel pády z výšek bývají často fatální, tak je k tomu potřeba přistupovat se vší vážnosti. Byť výškové práce u nás chlapi z týmu berou s úsměvem na tváři, tak jsou si vědomí toho, že je potřeba všemu co se nahoře děje věnovat zvýšenou pozornost. Ten úsměv možná mají proto, že svou práci už dělají léta, dělají ji bezpečně a mají ji rádi. Ať už se jedná o kácení a ořez stromů, čištění fasád, namontují hroty proti ptákům, čištění okapů, odklízení sněhu ze střechy, a téměř vše ostatní co se dělá ve výškách. Na všechny výškové práce máme špičkové a nákladné vybavení, která především zaručuje při správném použití bezpečnost našich chlapů nahoře, ale také to, že se nám podaří vždy práci úspěšně a bez vedlejších škod dokončit.

Gravitace, to je prevít a proto je potřeba dbát také zvýšené opatrnosti také dole na zemi a oblast kde se pracuje musí být označena a ideálně uzavřena, aby do ní nikdo nepovolaný nemohl vkročit nebo vjet. Ať už dolů spadne cokoliv od větvě až po kladivo, člověku bez ochranných pomůcek to může způsobit vážné zranění nebo smrt. Proto je důležité si uvědomit, že za nemovitost, pozemek nebo jednoduše místo kde se práce vykonává nese jeho majitel plnou zodpovědnost a cokoliv se stane jde na jeho triko, alespoň v případě, že si výškové práce dělá sám nebo mu pomáhá Franta od vedle.

A to je také další z důvodů, proč je rozumné spolupracovat s profesionální a odbornou firmou. My v rámci Vaší zakázky přebíráme nad pracemi a vším co se během nich stane plnou zodpovědnost a zaručujeme pozitivní výsledky. 

en_US